28 Eylül 2012 Cuma

Babalar gününde lüks saat hediye önerileri

Saatler babalar günü hediyeleri arasında klasikleşmiş ve kendine her zaman yer edinmiştir. Eğer bu sene siz de babanıza kaliteli bir saat hediye etmek istiyorsanız sizin için bir kaç lüks saat seçiminde bulunduk.

Babanız spor giyinmeyi seviyorsa ve renklerle arası iyiyse aynı zamanda Burbery markasını taşımaktan mutlu olacaksa size ilk önerimiz; kırmızı, siyah ve beyaz ince şeritleri olan Burberry BU7680 erkek saatidir.
Buradan satın alabilirsiniz: http://www.saatler.com/pinfo.asp?pid=233

Burberry BU7680 Erkek Kol Saati


Eğer babam metal ürünlerinden ve renginden çok hoşlanıyor diyorsanız ve babanız Armani parfüm tutkunuysa size önereceğimiz saati takmaktan çok keyif alacaktır. Seçtiğimiz saat Emporio Armani AR2448 numaralı erkek saatidir. Parlak metal gri kayışı ve içersinde onunla tezat olan lacivert zemini ve saati tam onikide Armani logosundan vurmasıyla gözlere hitap eden modern bir saattir.
Buradan satın alabilirsiniz:  http://www.saatler.com/pinfo.asp?pid=1597

Emporio Armani AR2448 Erkek Kol Saati


Babanız giyimine çok mu özen gösteriyor? Ayakkabısı, kemeri ve saatinin kayışı her zaman aynı renk mi olmak zorunda? O zaman kahverengi kombinasyonlarını tamamlamak için önereceğimiz Tissot T014.410.16.037.01 numaralı Tissot erkek kol saati kahverengi deri kayışıyla harika bir seçenek olacaktır.

Buradan satın alabilirsiniz: http://www.saatler.com/pinfo.asp?pid=2107

Tissot T014.410.16.037.01 Erkek Kol Saati

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder